Přihlášení
Alena Klečková
Společné zrození

Kurzy a setkání

PRAVIDELNÉ SETKÁNÍ 1x týdně:

 - CVIČENÍ S DĚTMI V ŠÁTKU A NOSÍTKU - Cvičení pro maminky a děti (nejen) v šátku a nosítku - Chcete navrátit svému tělu původní kondici, zpevnit svalstvo, zatančit si, napravit bolesti v zádech, zaujmout správné držení těla, posílit svalstvo pánevního dna a vnitřní korzet vašeho těla? A to vše v těsné blízkosti vašeho děťátka v šátku či nosítku? Pak je toto cvičení s dítětem na srdci právě pro Vás. Na cvičení můžete samozřejmě přijít i bez miminka v šátku, případně se staršími dětmi, které si kolem nás zatím pohrají. Více informací zde

KURZY:

- ZNAKOVÁNÍ PRO MIMINKA – Všechny dětí touží po komunikaci. Chtějí nám sdělit, jak se cítí, co prožívají, co je trápí, z čeho mají radost a mnoho a mnoho dalšího. Přijďte společně se svým děťátkem na Kurz znakování a poznejte tak úžasný svět dětské komunikace ještě dříve, než se dítě naučí mluvené řeči. Vhodné pro děti, které neovládají svá mluvidla nebo je neovládají tak dobře, aby mohly používat mluvenou formu řeči.

- BABY MASÁŽE

- FIT PO PORODU 

- VÝROBA SANDÁLŮ HUARACHE - Tyto mimimalistické barefoot sandále podporují přirozenou chůzi, jsou lehké a měkké, takže díky nim cítíte povrch, po kterém se pohybujete.

 

PŘIHLAŠOVÁNí SE NA KURZY A LEKCE zde nebo na fb stránce Společné zrození - Alena Klečková. Děkuji

KTERÝKOLI Z KURZŮ LZE SAMOZŘEJMĚ USPOŘÁDAT V POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA

INDIVIDUÁLNĚ

Po domluvě na tel. +420 736 400 657, nebo na meilu Kleckovaaja@seznam.cz

- KOUČINK

- OSOBNÍ TRENÉRKA - Pokud jste nespokojení se svým tělem, máte bolesti zad, problémy s Diastázou, pánevním dnem, potřebujete zpevnit, naučit se správně dýchat či se jinak zaměřit na své tělo, ráda se s Vámi setkám a věřím, že danou věc společně vyřešíme.

- MASÁŽE A TERAPIE - odpora pomocí celotělové akupresury, dechové terapie, těhotenské, klasické a  baby masáže, masáže pomocí šátku Rebozo

- PŘEDPORODNÍ PÉČE A RITUÁLY

Těším se na Vás Alena