Přihlášení
Alena Klečková
Společné zrození

Kurz společného zrození

Jedná se o setkávání pro nastávající maminku nebo pro pár, pro nově zrozenou maminku a tatínka, případně i pro prarodiče (pro jednoduší vzájemnou spolupráci)

Pro nastávající rodiče

Budeme si povídat o porodním přání nebo plánu, o porodu samotném, základní výbavě do porodnice a důležitosti prvního kontaktu s miminkem, o kojení, šestinedělí - jaké radosti a strasti mohou přijít v této náročné, ale zároveň krásné době. O šátkování, kontaktním rodičovství, komunikaci s miminkem, baby masážích, aromaterapii, o šetrných kosmetických přípravcích pro Vaše miminko i Vás, o Vás, o čemkoli. Pomocí rituálu je také možné dodat odvahu a sílu k porodu, případně přivítat nově zrozenou rodinu.

Pro nově zrozené rodiče

Budeme si povídat o šestinedělí - jaké radosti a strasti mohou přijít v této náročné, ale zároveň krásné době. O kojení, šátkování, kontaktním rodičovství, komunikaci s miminkem, baby masážích, aromaterapii, o šetrných kosmetických přípravcích pro Vaše miminko i Vás, o Vás, o čemkoli. Dále také můžeme probrat Váš porod, podívat se a rozebrat jeho případné komplikace. Je možné za příplatek provést Rebozo rituál nebo rituál napařování lůna bylinnými parami.

 

Doba trvání - Individuální (dle Vámi požadovaného rozsahu).

Cena 500 Kč / hodina (cena platí pro jednu osobu, v případě páru 600 Kč pro pár za hodinu)

 

 

V případě zájmu mne prosím kontaktujte na:

 

Telefonním čísle:736 400 657

Nebo mi napište na: Kleckovaaja@seznam.cz

Těším se na setkání s Vámi