Reference

Vřele doporučuji všem, kteří hledají odborný a zároveň velice empatický přístup.

Lucie Vančurová

K Alči mě přivedl nelepšící se rozestup břišních svalů rok od porodu. Teprve díky ní jsem pochopila, jak důležitý je individuální a komplexní přístup, že opravdu nestačí (nebo může i zhoršovat situaci) cvičení např. podle návodů na internetu. Alču zajímal nejen můj fyzických stav, ale také okolnosti porodu, styl života, způsob dýchání… 

Pomohla mi s péčí o jizvu po císařském řezu, absolvovala jsem u ní masáže a dechovou terapii jako důležitý doplněk ke cvičení na zmenšení rozestupu. Díky ní se mi zároveň se zlepšením rozestupu upravilo držení těla, způsob chůze i dýchání. 

Po několika setkáních a Alenčině zázračném vedení se začínám těšit, věřím sobě, svému tělu, ze to zvládneme lépe, a jsem v klidu. 

Radka Nevařilová

K Alči mě přivedlo nevyřešené trauma z prvního porodu a v tom se odrážející nepřekonatelný strach z dalšího porodu, který mě čeká. Negativní pocity se odrážely i v mém běžném životě, byla jsem uzlíček nervů a nedokázala si představit, že za pár měsíců prožiju zase tento hrozný zážitek. Teď jsem šťastná, že jsem sebrala odvahu a Alči se ozvala. 

S negativní zkušeností a myšlenkami dokážu pracovat a nezatěžovat se jimi. S Alenkou mě čeká ještě příprava k porodu, kojení a šestinedělí a uz se na tato setkání moc těším. Vím, že jsem v dobrých rukou. ❤️

Záda, která mě bolela každý den se velmi zlepšila.

Dáša Kubíková

Je to už skoro půl roku co cvičím s Alčou. Díky Alči vím jaké mám mít správné držení těla a jak se správně protahovat. Individuální přístup a cvičení přesně na míru je to co všem mohu jen doporučit.