Ženské kruhy

Ženský kruh Probuď v sobě bohyni

Vnitřní bohyně jsou součástí každé z nás. Mají mnoho kvalit. Někdy se k nim ale z různých důvodů obracíme zády, nenasloucháme jim, nebo se jich a tím i jejich kvalit dokonce bojíme.

Pojď se s nimi nyní setkat tváří v tvář a díky jejich kvalitám začít zářit.

Nyní společně probudíme bohyni KOLIADU

KDE?

Brno - Líšeň, Rodinné centrum Jasmínka

KDY?

2.12.2023 15:00 - 17:30

Co nás čeká?

Tentokrát společně probudíme bohyni Koliadu. Je to bohyně spojená s temným obdobím roku. S tímto obdobím se pojí zastavení se, ponoření do sebe sama, péče o sebe a dočerpání. Zastavení, které již brzy povede k znovuzrození. Pokud i ty chceš s počátkem roku znovu začít pomalu tvořit a zářit, je potřeba si nyní dopřát odpočinek. A přesně to společně na kruhu uděláme. Dočerpáme se, navzájem si dodáme pro nás tolik potřebnou pozornost, budeš mít prostor opravdu jen a jen sama pro sebe. Budeme pečovat nejen o naše tělo, ale i mysl a duši. Odpočineš si a prožiješ stoprocentní přijetí. 
Čeká Tě důvěrný a bezpečný prostor.
 

Společně sdílíme, mlčíme, pečujeme, dosycujeme, léčíme a děláme to, v čem je nám hezky.

 
Na setkání můžeš dorazit ideálně o 10 minut dříve, aby sis v klidu dosedla. 
 
Chceš-li, můžeš přinést něco dobrého na společný stůl. Voda a drobné občerstvení bude nachystáno. Kávu a čaj je možné za drobný příspěvek koupit na místě. 
 
S sebou si můžeš donést svoji deku a zápisník (obojí je ale i k zapůjčení) a něco příjemného na sebe. 
 
Na kruhu můžeš plakat, smát se, poslouchat i mluvit nebo jen sedět a být. Nic není povinné. Jedná se o bezpečný prostor, který je tu pro Tebe i ostatní ženy. Pokud máš jakékoli otázky neváhej se na mě obrátit na telefonním čísle 736 400 657 nebo mailem kleckovaaja@seznam.cz.
 

CENA

700 Kč

 
STORNO PODMÍNKY
 
Částku 700 Kč je třeba zaplatit do 1.12.2023. Pokud se nakonec nebudeš moci zúčastnit, můžeš setkání zrušit a to nejpozději do 27.11.2023 do 9 hodiny ráno a to telefonicky, mailem, nebo osobně.  V tomto případě ti bude poslána zpět celá částka. Po tomto termínu už platba bohužel propadá. 
 Při pozdějším stornu je možné za sebe najít náhradnici. Ráda ti s hledáním náhradnice pomůžu a oslovím svoji komunitu.

KDO TĚ BUDE PROVÁZET?

Jmenuji se Alena Klečková. Jsem celostní koučka, pohybová specialistka, průvodkyně rituály. Pracuji s myšlenkou, že naše tělo, mysl a emoce jsou jedním propojeným systémem a že je možné žít jakýkoli život, pokud víme, jaký jej chceme mít a uvěříme, že je to možné.

Kapacita kruhu je omezena. Přihlásit se můžeš prostřednictvím e-mailu zaslaného na kleckovaaja@seznam.cz

Moc se na tebe těším a přeji Ti krásné dny. Alena.