Rituál Rozloučení

Rituál rozloučení

KDY

  • úmrtí dítěte (v těhotenství, během porodu, později)
  • úmrtí blízkého člověka
  • rozvodu
  • rozchodu

JAK RITUÁL PROBÍHÁ

Ideální je časové rozvržení na dvě a půl hodiny. Během tohoto času máme prostor si posdílet Tvůj příběh a  domluvit se, co přesně je Tvým záměrem i provést rituál samotný. 

Jde ale domluvit i časovou variantu první setkání – 50 minut – sdílení a domluva a druhé setkání 2 krát 50 minut – provedení samotného rituálu. 

Během rituálu se zaměříme na energetické oddělení Tebe a druhé osoby (dítěte, muže, ženy) a rozloučení. Zároveň dořešíme vše potřebné a je-li to třeba, projdeme i odvedením duše samotné.

Setkat se můžeme online nebo osobně (působím v Brně).

 

JAK RITUÁL POMÁHÁ

Díky energetickému oddělení dojde k uvolnění. Klienty často popisují určitý pocit úlevy, jakoby jim někdo odstranil něco, co s sebou nějaký čas nesly. Dále se objevuje smíření a úleva od silných emocí. 

Je třeba zmínit, že tento rituál nevede k zapomenutí, ale k otevření se možnosti vykročit novým směrem. 

 

CENA

3 900 Kč (obě časové varianty). Případně lze rituál zkrátit na jedno setkání v délce 1,45 minut za cenu 2 600 Kč. V tomto případě stihneme pouze energetické oddělení. Doporučuji spíše u rozvodů a rozchodů. 

 

CO ŘEKLY O RITUÁLU ŽENY, KTERÉ JÍM PROŠLY

“Moc děkuji Alči za její čas a péči, kterou mi věnovala. Rok jsem v sobě odchod malého řešila a nedokázala se posunout dál. Až jsem narazila na Alču a možnost rozloučit se s malým rituálem rozloučení. První sezení jsme probraly možnosti a domluvily se, jak vše bude probíhat. Na druhém sezení proběhl rituál samotný, díky kterému jsem byla schopná se s malým opravdu rozloučit a nechat ho jít dál… Alčino vedení bylo přirozené, laskavé a velmi empatické.

Jsou to 4 měsíce od našeho sezení a já na něj moc ráda vzpomínám. Malému od té doby posílám nahoru lásku a já zase cítím vnitřní klid.” SANDRA

“Alenka mě doprovázela technikou oddělení se od bývalého partnera, která v určitý moment mého života byla už nevyhnutelná. Na vědomé úrovni jsem měla vztah ukončený, ale podvědomě se mi to pořád do těla vracelo. Díky tomuto procesu jsem dokázala nechat být staré křivdy s lehkostí a klidem.” KRISTÝNA