Kurz společného zrození

Jedná se o setkávání pro nastávající maminku nebo pro pár, pro nově zrozenou maminku a tatínka, případně i pro prarodiče (pro jednoduší vzájemnou spolupráci)

Pro nastávající rodiče
Budeme si povídat o porodním přání nebo plánu, o porodu samotném, základní výbavě do porodnice a důležitosti prvního kontaktu s miminkem, o kojení, šestinedělí – jaké radosti a strasti mohou přijít v této náročné, ale zároveň krásné době. O šátkování, kontaktním rodičovství, komunikaci s miminkem, baby masážích, aromaterapii, o šetrných kosmetických přípravcích pro Vaše miminko i Vás, o Vás, o čemkoli. Pomocí rituálu je také možné dodat odvahu a sílu k porodu, případně přivítat nově zrozenou rodinu.

Pro nově zrozené rodiče
Budeme si povídat o šestinedělí – jaké radosti a strasti mohou přijít v této náročné, ale zároveň krásné době. O kojení, šátkování, kontaktním rodičovství, komunikaci s miminkem, baby masážích, aromaterapii, o šetrných kosmetických přípravcích pro Vaše miminko i Vás, o Vás, o čemkoli. Dále také můžeme probrat Váš porod, podívat se a rozebrat jeho případné komplikace. Je možné za příplatek provést Rebozo rituál nebo rituál napařování lůna bylinnými parami.

Cena: 600 Kč / 1 hodina

Působím v Brně Líšni, cena: 600 Kč/hodina a to i pro pár. Počet setkání se odvíjí dle Vašeho přání. Ideální počet setkání – informace o těhotenství, porodu i o šestinedělí je však alespoň 4 hodiny.

Těším se na setkání s Vámi