Reference

REFERENCE

Byť by to mělo být i jen jediné setkání s touto úžasnou ženou, věřím, že Vám změní život.

Kristýna
Na sezení s Ájou se vždycky těším. Vím, že od ní budu odcházet v dobré náladě, nabitá energií a motivací do dalších dnů. Nabídla mi bezpečí bez předsudků a soudů. A já ho ráda využívám. Je příjemná a energická. Ví, co dělá. Dokáže Vás nakopnout směrem, který by Vás ve snu nenapadl. Umí Vám pomoct změnit způsob myšlení, tak, že se ani sami nebudete poznávat.
Pomohla mi vidět sama sebe a život, který žiju, v barvách. Díky ní se na tomhle světě cítím mnohem líp, přestala jsem o sobě tolik pochybovat. Spoustu věcí mi pomohla pochopit a tím se přes ně přenést.
Byť by to mělo být i jen jediné setkání s touto úžasnou ženou, věřím, že Vám změní život. Mě ho tedy rozhodně změnila a jsem jí za to moc vděčná.
Pokud máte pocit, že životem proplouváte, nemáte ho pod kontrolou, osud je proti Vám, okolí je nepřející, potkáváte se s nepochopením nebo jste prošli traumatizujícím zážitkem a nevíte jak si z čela smýt ten nápis, co to na Vás prozrazuje, tak Vám opravdu doporučuji se s ní potkat. Alena je ten správný zdroj, který Vám pomůže přepsat následující kapitoly Vašeho života.

“LÁSKYPLNÉ PŘIJETÍ”

Lenka Hrubá
Alenka mě doprovázela již jako dula v období těhotenství a byla mi oporou také v den porodu. Její čisté srdce a také schopnosti člověka podpořit mě k jejim službám přivedly opakovaně a tak jsem využila její péči o ženy.
Provedla mě uvolňující masáží a také léčením.
Neváhejte ❤️ je užasná ☀️

Alenčin dar je její hloubka a holistický přístup.

Kristýna Pavelek

doporučení celostní péče Alena Klečková
Díky Alence za její laskavou a vždy přesně potřebnou péči. Zažily jsme toho spolu už opravdu hodně, od cvičení, přes masáže až k NLP a minulým životům. Alenčin dar je její hloubka a holistický přístup, kdy přesně ví jakou techniku na daný problém použít. Toto skutečně obdivuju a velmi doporučuju.

Naučila jsem se pracovat s mými strachy a srovnala se uvnitř s minulostí.

Jana Šušolová

S Alčou jsem se poprvé setkala kvůli rozestupu břišních svalů a kvůli dalším drobnostem, které po porodu tak trochu rozhodí fyzickou část člověka. Pomalu a jistě jsme pokračovaly k “utažení mojeho korzetu”. K úplnému uvolnění se do tohoto procesu mi bránily některé psychické bloky z nedávné minulosti, které mě svíraly, spojené hlavně se ztrátou dětí a s komunikací s některými lidmi. Tím jsme s Alčou přešly k jiným technikám, díky nimž mi pomohla zapracovat na větším sebevědomí, odblokování strachů a na tom, abych sama sobě odpustila. Moc mě to nakoplo, jako bych se znovu nadechla a začala se na svět i sebe dívat novýma veselejšíma očima. Umět pracovat se svými strachy, pocity a myšlenkami je super. Ali děkuji, že jsi mě nakopla!🙂

Díky Alence a jejím technikám se mi výrazně ulevilo od úzkostí a obav. Jde o praktické techniky, které jsou velmi účinné.

Leona

Alenka mi velmi pomohla v těžkém období života a stále mi pomáhá. Díky ní a jejím technikám se mi výrazně ulevilo od úzkostí a obav. Jde o praktické techniky, které jsou velmi účinné. Jsem jí moc vděčná za podporu a pomoc. Vždy se u ní cítím příjemně, bezpečně, jako s přítelkyní, které se můžu se vším svěřit.

Návštěva u Aleny mi vždy pomůže od bolesti a hlavně mě pohladí na duši.

Jana Kurová Posslová

Děkuji Aleně za vedení při cvičení k odstranění bolestí zad pocházejících ze špatného držení těla a za laskavý přístup. Návštěva u ní mi vždy pomůže od bolesti a hlavně mě pohladí na duši 🙂

Vřele doporučuji všem, kteří hledají odborný a zároveň velice empatický přístup.

Lucie Vančurová
doporučení celostní péče Alena Klečková

K Alči mě přivedl nelepšící se rozestup břišních svalů rok od porodu. Teprve díky ní jsem pochopila, jak důležitý je individuální a komplexní přístup, že opravdu nestačí (nebo může i zhoršovat situaci) cvičení např. podle návodů na internetu. Alču zajímal nejen můj fyzických stav, ale také okolnosti porodu, styl života, způsob dýchání… 

Pomohla mi s péčí o jizvu po císařském řezu, absolvovala jsem u ní masáže a dechovou terapii jako důležitý doplněk ke cvičení na zmenšení rozestupu. Díky ní se mi zároveň se zlepšením rozestupu upravilo držení těla, způsob chůze i dýchání. 

Po několika setkáních a Alenčině zázračném vedení se začínám těšit, věřím sobě, svému tělu, ze to zvládneme lépe, a jsem v klidu. 

Radka Nevařilová
doporučení celostní péče Alena Klečková

K Alči mě přivedlo nevyřešené trauma z prvního porodu a v tom se odrážející nepřekonatelný strach z dalšího porodu, který mě čeká. Negativní pocity se odrážely i v mém běžném životě, byla jsem uzlíček nervů a nedokázala si představit, že za pár měsíců prožiju zase tento hrozný zážitek. Teď jsem šťastná, že jsem sebrala odvahu a Alči se ozvala. 

S negativní zkušeností a myšlenkami dokážu pracovat a nezatěžovat se jimi. S Alenkou mě čeká ještě příprava k porodu, kojení a šestinedělí a uz se na tato setkání moc těším. Vím, že jsem v dobrých rukou. ❤️

Záda, která mě bolela každý den se velmi zlepšila.

Dáša Kubíková
doporučení celostní péče Alena Klečková

Je to už skoro půl roku co cvičím s Alčou. Díky Alči vím jaké mám mít správné držení těla a jak se správně protahovat. Individuální přístup a cvičení přesně na míru je to co všem mohu jen doporučit.