Přihlášení
Alena Klečková
Společné zrození

Reference

Vložit referenci

 

Vložené reference

Ivana Polická 26.11.2018

K Aleně jsem nejdříve šla na tancování s dětmi v šátku, kde mi pomohla vůbec zjistit, že mám po porodu diastázu. Začala jsem navštěvovat její kondiční lekce a po cvičení pečlivě zvolených cviků, podle mé fyzičky, mě přestaly bolet záda a cítila jsem se mnohem energičtěji. Také se mi dcera mnohem snáze v šátku nosila a bez problémů s ní chodím i 10-ti kilometrové výlety. Když jsem se jeden měsíc cítila slabá a unavená, pomohla mi zjistit, že mám nedostatek železa, a díky tomu jsem to mohla začít zavčasu řešit. Také její masáže jsou výborné, člověk se při nich cítí nejen hýčkán, ale zrelaxuje všechny jednotlivé svaly v těle (protože jako trenérka ví, jak s kterým pracovat), což je v těhotenství často velká úleva. Nedávno jsem s kamarádkou navštívila také její kurz znakování dětí a obě jsme se do toho s dětmi vesele vrhly. Alena je opravu velmi všestranná a má mnoho znalostí, které na ní obdivuji a které velmi ráda využívám. V neposlední řadě je příjemná a ochotná žena, která pozorně naslouchá a jemně poradí, kdykoli je třeba, a je radost se s ní setkávat.

Petra Kutláková 16.8.2018

Můj první porod proběhl akutním císařem, a dcera mi zůstala kvůli komplikacím na JIP. Naše rozdělení mě nezasáhlo hned, ale až s odstupem měsíců a bylo mi tolik líto. To všechno, o co jsme v prvních hodinách a dnech přišly. V průběhu druhého těhotenství jsem začala mít někdy v polovině pocit, že to nezvládnu, že nechci rodit přirozeně. Alču jsem poznala náhodou díky kamarádce a aniž bych jí něco řekla, mou nejistotu a strach vycítila a nabídla mi sama od sebe pomoc.. Ozvala jsem se zanedlouho, sešly jsme se. Brala jsem to jako "uvidíme, proč ne" a doslova mě šokovalo, kolik praktických informací a rad jsem dostala na této první schůzce. Domluvily jsme se na předporodním rituálu. Nejsem typ ženy, která tyto věci sama vyhledává, ale s Alčou se něco stalo. Její naslouchání, obrovská empatie, otázky na tělo, které mě vedly k tomu, abych svoje strachy pojmenovala, to, jakou energii sebou přinesla. Rituálu se účastnila mladší dcerka, která byla celou dobu nezvykle klidná a vnímala to "něco" stejně jako já. Rozhovorem s Alčou mi najednou bylo jasné, že vše má řešení, že moje otázky typu "co když se stane to a to..." má každá svoji odpověď. Dostala jsem skvělé rady ohledně masáže při porodních bolestech, přinesla mi objednané oleje na mazání bříška před porodem, na kontrakce - jejích lepší snášení, čajovou směs, ručně vyráběný dáreček na talisman... Ten večer se opravdu něco zlomilo, po jejím odchodu se mi ulevilo takovým způsobem, že jsem se rozplakala a tím odešly poslední stresy a pocity že to "nemůže být v pořádku" a zbytek těhotenství jsem prožila nadšená a natěšená na den D. Samotný porod byl velmi rychlý, rady jak ulevit bolestem jsem na 100% využila a moc mi pomohly, celou dobu tam byla vzájemná důvěra s bezvadnými lékaři - to pochopení od Alči, že já jsem ten, kdo tohle řídí a důvěra v sebe nás dovedly k tomu nejkrásnějšímu cíli - držet své miminko v náručí, hned a už napořád, první kojení, potom spolu po svých na pokoj .. všechno to bylo za odměnu. A já za to nepřestanu být Alči vděčná, že díky její pomoci jsem v sobě našla tu sílu věřit, že to zvládnu. Že jsem mohla zažít jeden z těch nejkrásnějších a nejsilnějších okamžiků v životě ženy.

Alena B. 24.4.2018

S Alčou jsem se potkala na doporučení, když jsem na rychlo shánělo někoho, kdo by se mnou prošel předporodním rituálem. Nechtěla jsem oslovit někoho na slepo, a proto jsem uvítala velice kladné reference právě na Alču. Velice rychle reagovala a byla ochotna se domluvit na setkání během týdne. Nikdy jsem se ničeho podobného nezúčastnila, ale rituál naprosto splnil má očekávání...a asi i víc:-) Myslím si, že je to právě výraznou osobností Alči, která Vás naprosto dostane svojí citlivostí a empatií. Do ničeho Vás nenutí, všechno se odvíjí od Vaší osoby a momentální situace, kterou prožíváte. Přeporodním rituálem jsem se krásně napojila na miminko a na celou svoji rodinu, která neodmyslitelně patří k tak úžasné záležitosti, jako je zrození nového člověka. Moc ti Alčo děkuju za to, co děláš pro ostatní ženy. Určitě se zase ráda ozvu...Strašně si vážím toho, že mi mé druhé těhotenství opět přineslo do cesty někoho nového.

Kristína 28.3.2018

Alenku znám již od VOŠ pri studiich,kdy jsem ji měla možnost blíže poznat jako moc milého a zodpovědného člověka,který vždy poradí a pomuze.Je velmi vsestrana se širokým polem zájmu a vědomosti.

Radka Pravdová 26.3.2018

K Alence chodím na cvičení s dětmi v šátku/nosítku, ale známe se z ještě bezdětných let. Alča je ten typ člověka, se kterým máte okamžitě pocit, že se znáte již leta a nemáte problém s ní mluvit o čemkoliv. Cvičení s dětmi je skvělé. Protáhnu se, posílím svaly, zatancuji si a užiji si hodinu v příjemné společnosti ostatních maminek a dětí. Syn je nadšený též, hlavně ze společnosti ostatních miminek. Alča mi pomáhá i s vrácením rozestoupených břišních svalů po porodu a obecně i s čímkoliv, co se kontaktního rodičovství týká. Její služby mohu jen doporučit. ❤️

Veronika Č. 25.3.2018

Alču jsem poznala na tancování s dětmi v nosítku, kam pravidelně docházím s 16-ti měsíční dcerkou. Nejen, že si zacvičím, ale také si popovídám s ostatními maminkami, takže vždy odcházím s pozitivní náladou. :) Také jsem u Alči nedávno absolvovala kurz znakování s miminky, který pro mě byl velmi přínosný a obohacující. Díky němu se snažím dceři lépe porozumět a upevňovat komunikaci mezi námi. Alča je velmi sympatická, milá a vnímavá žena, její služby mohu jen doporučit !!

Katka 24.3.2018

Alču jsem poznala na tancování s dětmi v šátku/nosítku kde jsem byla párkrát. Poté jsme se domluvily na rituál Rebozo. Byla jsem zvědavá, částečně i skeptická ale Alča je éterické stvoření, je empatická, milá, prostě hodnej človíček u kterého se nemusíte bát uvolnit a plně se jí oddat. Jsem nesmírně ráda, že jsem jí potkala. Obohatila můj život a otevřela obzory. Za mě opravdu jedinečná❤️

Lenka 15.3.2018

Chodím pravidelně na Alčino cvičení s dětmi v šátku a v nosítku. Alča má vždy hodiny skvěle připraveny a se zájmem se nám všem věnuje. Vysvětluje všechny cviky nejen jak cvičit, ale i proč ty cviky dělat a pokud cvičíme špatně, opravuje nás a případně i radí, kde ještě naše tělo potřebuje zpevnit. Alča je také úžasně lidská a empatická osobnost sršící pozitivní energií. Takže i když se mé dítě už moc nosit nechce, tak cvičit s Alčou budu i nadále, protože je ta hodina s ní vždy zcela uvolňující jak po fyzické, tak i psychické stránce.

Adéla 6.3.2018

Měla jsem možnost Alču poznat na cvičení s dětmi v šátku,kam jsme s dcerou pravidelně docházely. Ne jen,že to byla zábava, dala jsem si do těla,ale také se mi za pomocí Alči podařilo stáhnout rozestup brišních svalů. :) Nyní jsem v druhém těhotenství využila její pomoc při bolestech stydké kosti a pánve, kdy mi pomohla pomoci šátku rebozo. Byla jsem mile překvapena a opravdu mi to hodně ulevilo a mohla jsem zase začít fungovat. ;) Alča je úžasný člověk, její služby mohu jen doporučit.:)

Barbora Neubergerová 30.1.2018

Na cvičení k Alči jsem se dostala náhodou, ale to jsou ty životní náhody, kam Vás osud zavedl cíleně. Ve cvičení nejen, ze protáhnete cele tělo, děti se krásné vyblbnou, mate čas načerpat energii a povykladat si s maminkami, ale hlavně chvilku zastavit mysl a ponořit se do svého ženství a krásy mateřství. Alča pomáhá a něžně navádí k uvědomnění si toho neuvěřitelného daru být mámou! Jsem vděčná za podobně smýšlející kolektiv maminek, které např. na cvičení dětem nenosí lizatka, ale ovoce ❤️ !!!

Gabriela 26.1.2018

S Alcou jsem se seznamila na cviceni s detmi v satku, kde je lektorkou. Je to nesmirne mily, empaticky, vnimavy, citlivy a pracovity clovek. Absolvovala jsem u ni ritual Rebozo, ktery mi pomohl v sobe uzavrit kapitolu tezkeho a traumatozujiciho porodu. Stala se mou pritelkyni a pruvodcem na ceste zivotem :-) Nyni se chystam na dalsi ritual, ktery mi snad pomuze srovnat se s tragickou smrti sestry...