Předporodní rituál – cestou za společným zrozením

Úkolem předporodního rituálu je příprava ženy na porod a následnou roli matky. Je zcela přirozené, že se nastávající maminka, zvláště prvorodička obává všeho nového. Prožívá obavy nebo strachy, ať už z porodu samotného, nebo z toho, jaké to bude po něm, až bude miminko na světě.

Pomocí tohoto rituálu můžeme s jejími strachy pracovat, zbavit ji jejích obav, popřát jí krásný porod a uctít ji nejen jako ženu, ale také jako matku.

Dalším důležitým aspektem tohoto rituálu je spojení žen, které jsou nastávající mamince blízké. Právě tyto ženy jí mohou pomoci a podpořit ji na její cestě k porodu a k mateřství.

Nedílnou součástí je také péče o těhotnou ženu, vyzdvihnutí její krásy a důležitosti, ale také poděkování ženám ostatním, které se na rituálu mohou podílet.

Je ideální, pokud si nastávající maminka k rituálu přizve ženy, které má ráda, kterým věří a jsou pro ni přínosem. Naprosto skvělé je, pokud se jedná i o ženy z více generací nebo z rodu těhotné maminky. Nic z toho ale samozřejmě není nutností, rituál můžeme provést pouze při setkání nás dvou.

Rituál můžeme také provést při setkání více těhotných žen a navzájem se obohatit a dodat si sílu, energii, odvahu a užít si krásu ženské pospolitosti.

Na vaší představě a přáních se předem domluvíme.

Cena: dle vašich přání, představ, počtu lidí – domluvit se můžeme na telefonním čísle 736 400 657.

V rámci rituálu se maminka naladí na své miminko, dojde také ke spojení žen, které nás obohatí svojí ženskou silou. Nastávající maminka se může pomocí rituálu lépe připravit na porod, pojmenuje si své obavy a strachy, bude mít možnost je pustit ze svého já. Dostane se jí také uctění, obdarování, bude moci projevit své touhy a přijmout přání od ostatních žen. Díky rituálu maminka načerpá síly a sebedůvěru, o kterou se bude moci opřít nejen při porodu samotném ale také po něm. Maminka si také přichystá malinký dárek na uvítání svého miminka, setká se s vůněmi a bylinkami.

Chcete zažít předporodní rituál? Velice ráda vás jím provedu.