Příprava na porod a šestinedělí

Jedná se o setkávání pro nastávající maminku nebo pro pár, pro nově zrozenou maminku a tatínka, případně i pro prarodiče (pro jednoduší vzájemnou spolupráci)

 

Pro nastávající rodiče
Budeme si povídat o těhotenství i porodu samotném, základní výbavě do porodnice a důležitosti prvního kontaktu s miminkem, o kojení, šestinedělí – jaké radosti a strasti mohou přijít v této náročné, ale zároveň krásné době. O šátkování, kontaktním rodičovství, komunikaci s miminkem, baby masážích, aromaterapii, o šetrných kosmetických přípravcích pro vaše miminko i vás, o vás, o čemkoli. Pomocí koučinku lze také zpracovat případné strachy z porodu samotného nebo dodat odvahu a sílu.

 

Pro nově zrozené rodiče
Budeme si povídat o šestinedělí – jaké radosti a strasti mohou přijít v této náročné, ale zároveň krásné době. O kojení, šátkování, kontaktním rodičovství, komunikaci s miminkem, baby masážích, aromaterapii, o šetrných kosmetických přípravcích pro vaše miminko i vás, o vás, o čemkoli. Dále také můžeme probrat váš porod a pomocí koučování můžeme zpracovat případné komplikace.

 

Působím v Brně Líšni, cena: 750 Kč/hodina a to i pro pár. Koučink 1200 Kč/50 minut. Počet setkání se odvíjí dle vašeho přání. Ideální počet setkání – informace o těhotenství, porodu i o šestinedělí je však alespoň 4 hodiny.

Těším se na setkání s vámi